با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ظرف غذا

تنظیم جهت نزولی

   

13 آیتم

ظرف غذا

تنظیم جهت نزولی

   

13 آیتم

توضیحات:

ظرف غذا:

ظرف های غذا قابل حمل ظرف هایی هستند مناسب جهت وعده غذایی در محل کار، مدرسه، پیک نیک و سفرهای 1 روزه و ... که می توان آنها را به راحتی در کیف و یا ساک دستی حمل نمود.

معرفی این ظرف ها به بازار مردم را تشویق به خوردن غذاهای سالم کرده است. برای کسانی که شاغل هستند و در خارج از منزل غذا می خورند گزینه های محدود و اکثراً نا سالمی وجود دارد! علاوه بر این هزینه خریدن غذا و خوراکی از بیرون می تواند هزینه مالی سنگینی داشته باشد و صرفه جویی کردن در بلند مدت بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این برای نگهداری غذا در داخل یخچال، فریزر و یا کمد هم می توان از این ظروف استفاده کرد. یکی از با ارزش ترین ویژگی های این ظروف غذا تشویق از عدم استفاده از ظروف یکبار مصرف است که تأثیر بسیاری روی محیط زیست دارد.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک چند مدل ظرف غذا از برندهای جهانی روو (Rove) و کلاگز (Kellogg's) عرضه شده است.

کاسه های ملامینی کلاگز در چند طرح متنوع با رنگ بندی جذاب عرضه شده است که مناسب تشویق کودکان جهت صرف صبحانه است. ظرفی که با کاراکترهای کودکانه جذاب در کنار یک رنگ بندی شاد تبذیل به یک وسیله شخصی جذاب و دوست داشتنی برای کودکان می شود.

ظروف غذا روو نیز در طرح و ابعاد متنوع و چند تکه ارائه شده است که گزینه بسیار مناسبی برای محل کار و مدرسه و سفرهای یک روزه است. ظروف ژل دار روو مناسب جهت سرد نگهداشتن غذا تا چندین ساعت است. ظرف روو طرح استوانه ای نیز دارای قابلیت گرم نگهداشتن غذا تا چند ساعت همچنین استفاده در میکرویو را دارد.