با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

محلول ضدعفونی و پاک کننده

تنظیم جهت نزولی

   

19 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

19 آیتم

توضیحات:

محلول ضدعفونی و پاک کننده:

نظر به گسترش بیماری های ناشناخته و هزینه های بالای درمان رعایت نکات بهداشتی و استفاده از مواد ضدعفونی کننده در تمام ابعاد زندگی به ویژه در محیط کار و فضاهای عمومی بیش از پیش احساس می شود.

تولید محصولات ضدعفونی گروه عطرینه سازیبا با نام تجاری میکروزد (Microzed) و میکروزدا (Microzoda) با استفاده از جدیدترین فرمولاسیون های روز دنیا و در شرایط خوب ساخت با نظارت و تأیید مراجع ذی صلاح علمی کشور انجام می گیرد. طیف اثر گذاری گسترده مؤثر بر انواع میکرو ارگانیسم ها با کمترین اثرات سوء زیست محیطی از دیگر ویژگی های شاخص محصولات ارائه شده می باشد.

این محصولات با بهره گیری از کاربرد هم زمان گرو ه های مختلف ضدعفونی کننده ضمن مقابله با مشکل مقاومت میکروبی برای انواع مصارف بیمارستانی، پزشکی، دندانپزشکی، صنایع، هتل، کافه، رستوران، اماکن ورزشی، مراکز بهداشتی، و مصارف خانگی قابل استفاده می باشند.

محلول ضدعفونی کننده دست میکروزد اچ دی در حجم های 500 میلی لیتر، 1 لیتر و گالن 5 لیتر عرضه گردیده و با توجه به اینکه در ترکیبات آن از مواد نرم کننده گلیسیرین و آب رسان استفاده شده است در پوست های حساس ایجاد اگزما نکرده و با خیالی آسوده می توانید در طول روز از آن استفاده نمایید. تأثیر این محلول بر روی پوست تا 2 الی 3 ساعت باقی مانده و از رشد هر گونه میکروب، قارچ و ویروس جلوگیری می نماید. همچنین ضدعفونی کننده دست بصورت ژل نیز با نام تجاری میکروزدا تولید و عرضه گردیده است برای افرادی که بافت لطف ژل مانند را بیشتر دوست دارند.

همچنین جهت ضدعفونی سطح مختلف مانند انواع چوب، شیشه، چرم، پلاستیک نیز به محلولی است که به بافت سطوح و رنگ آن آسیب نرسانده و در عین حال میکروب زدایی بصورت کامل انجام شود. برای این کار می توان محلول میکروزدا سطوح که برای سطوح مختلف تولید و عرضه گردیده را انتخاب کرد. محلول های ضدعفونی جهت سطوح فلزی و غیر فلزی، ظروف آشپزخانه، سرویس بهداشتی و یخچال و فریزر حتی اسباب بازی کودک!

یکی از محصولات جدید دیگر تولید اسپری جهت ضدعفونی و تمیز نمودن کامل سطح تخته های وایت برد با نام تجاری آرت لاین (Artline) است تا همیشه وایت برد صفحه ای سفید و درخشان را داشته باشد بدون هیچ ردی از ماژیک!

برای ضدعفونی کردن ابزار کار مانند مطب دندانپزشکی و یا آرایشگاه ها که ابزار آنها مستقیم با دهان و پوست افراد در تماس است و لازم است در کمترین زمان ممکن ابزار کار را سریعاً میکروب زدایی شود محلول کواتنول میکروزد با ترکیب چهار نوع الکل بصورت ویژه تولید و عرضه شده است.

در کنار این موارد محصولاتی بصورت اسپری بنام پرپ و میکروزدین نیز تولید شده که مناسب برای تزریقات و ضدعفونی زخم است. اسپری پرپ برای قسمت تزریقات و یا افرادی که روزانه از انسولین و یا داروهایی که تزریقی هستند استفاده می نمایند گزینه بسیار مناسب و مطمئنی است. همینطور اسپری میکروزدین زخم برای ورزشگاه ها و زمین های بازی و یا در محل کار و خانه بسیار کاربردی است. چنانچه پوست بدن دچار زخم شود با این اسپری می توان به راحتی ناحیه زخم ر ضدعفونی کرد تا از عفونت آن به سرعت جلوگیری شود.

فروشگاه اینترنتی دفتر دستک به عنوان نماینده رسمی فروش آنلاین گروه محصولات میکروزد و میکروزدا کلیه محصولات ضدعفونی کننده این مجموعه را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد.