با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

بخارگر لباس (اتوی ایستاده)

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

بخارگر لباس (اتوی ایستاده)

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

توضیحات:

بخارگر لباس:

اگر می خواهید زمان اتو را کم کنید استفاده از بخارگر لباس یک گزینه بسیار وسوسه انگیز است. بخارگر لباس بصورت عمودی عمل می کند بدون نیاز به راه اندازی صفحه اتو! این دستگاه برای آراستن لباس بر روی آویز طراحی شده است.

بخارگر لباس برای استفاده در زمان مجمدود و لحظه آخر بسیار مناسب هستند. اگر قبل از وارد شدن به اتاق جلسه در محل کار و یا استقبال از مهمان خود در دفتر کار بخواهید ظاهری آراسته تر داشته باشید و خطوط ایجاد شده بر روی لباستان را از بین ببرید وجود یک دستگاه بخارگر لباس در دفتر کارتان بسیار مفید خواهد بود!

ظاهر این بخارگرها به گونه ای طراحی شده است که فضای کمی را اشغال می کنند و وزن کمی داشته و سبک هستند تا حمل آنها آسان باشد.

همچنین برای پارچه های ظریف مانند انواع تور و حریر و ابریشم خطر سوزش را کاهش میدهند! بطور معمول در منازل پس از شست و شوی پرده ها یکی از دغدغه هایی که وجود دارد از بین بردن خطوط روی پرده و صاف شدن سطح پارچه است که با توجه به ابعاد پرده معمولا کار دشواری است اما با یک بخارگر لباس این مشکل به راحتی قابل حل شدن است تا شما یک پرده صاف همانند روز اول داشته باشید.

دستگاه بخارگر لباس دارای یک مخزن آب است و بوسیله یک لوله با سر دوشی شکل بخار آب به بیرون هدایت می شود.

اگر به دنبال یک بخارگر لباس هستید لازم است به برخی از ویژگی ها دقت نمایید. یکی از مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید وزن دستگاه است. هر چقدر وزن بخارگر لباس سبک تر باشد حمل و جا به جا کردن آن راحت تر خواهد بود. همچنین دستگاهی که بتواند بصورت مداوم بخار دهد و قابلیت تنظیم بخار نیز داشته باشد. کم بودن زمان گرم شدن آب مخزن ضروری است چرا که در وقت صرفه جویی می شود.

با در نظر گرفتن کلیه مواردی که به آن اشاره شد در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک بخارگر لباس بایترون (Bitron) در دو رنگ آبی و سفید عرضه شده است که شما با تهیه آن می توانید از ظاهر آراسته خود و خانه تان مطمئن باشید.