با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پالت رنگ

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

پالت رنگ

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

توضیحات:

پالت رنگ:

نقاشی هنری جذاب و دوست داشتنی است که از کودکی تا کهنسالی عده بسیاری راب به خود جذب می نماید. دنیایی سرشار از رنگ و خلاقیت و ایده پردازی و انعکاسی از احساسات درونی افراد.

زمانی که با برخی از ابزارهای نقاشی مانند گواش، آکریلیک، رنگ روغن و آبرنگ کار می کنیم بافت این رنگ ها به ما این امکان را می دهد که با ترکیب رنگ های مختلف طیف گسترده ای از رنگ های جدید را برای خلق اثر هنری خود ایجاد نماییم. برای این کار نیاز به ابزاری به نام پالت رنگ داریم!

پالت رنگ غالباً از جنس پلاستیک سفید ساخته می شود که نوع پلاستیک استفاده شده در ساخت آن با کیفیت نهایی محصول ارتباط مستقیم دارد. پالت رنگ مناسب برای ترکیب رنگ های آکریلیک، گواش و آبرنگ دارای خانه هایی به شکل دایره و یا مستطیل هستند تا بتوان به راحتی در هر خانه رنگ مورد نظر را ساخت.

پالت رنگ بطور معمول در دو شکل مستطیل و یا بیضی طراحی و ساخته می شود که در برخی از مدل ها دارای یک شستی است بدین معنا که یک حفره در قسمت کناره پالت تعبیه شده تا با قرار گرفتن انگشت شست در آن پالت در حین اجرای کار هنری به راحتی در دستان قرار گیرد.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک چند نوع پالت رنگ در فرم ها و اندازه های متنوع از برند جهانی پریمو (Primo) که بصورت کاملاً تخصصی بر روی طراحی و ساخت و تولید ابزار هنری تمرکز دارد عرضه گردیده است. شما می توانید با خاطری آسوده ابزار تخصصی نقاشی خود را از فروشگاه اینترنتی دفتر دستک تهیه نمایید.