با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

خمیر بازی

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

توضیحات:

خمیر بازی:

خمیر بازی یک سرگرمی بسیار جذاب برای کودکان و حتی بزرگسالان است که می توان بصورت گروهی فعالیت های سرگرم کننده شاد و جذابی را اجرا نمود. خمیر بازی به دلیل بافت نرم و منعطفی که دارد امکانات بسیاری را جهت آشنایی کودکان با مفاهیم شکل و حجم فراهم می آورد و در پرورش ذهن کودکان تأثیر بسزایی دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های خمیر بازی قابلیت چند بار استفاده نمودن از آن است. با خمیر بازی به کودکان این امکان داده می شود که ایده های خود را بصورت برجسته یا سه بعدی خلق نمایند و هر کجا نیاز به تغییر داشت به راحتی تغییر داده و فرم دلخواه خود را بازسازی نمایند. امروزه خمیرهای بازی با تنوع رنگی بسیاری تولید می شوند و کودکان برای زیباتر شدن دست ساخته های خود نیازی به رنگ آمیزی آن ندارند.

با توجه به گروه سنی مخاطبان خمیر بازی بسیار مهم است که رنگ های بکار رفته در خمیر بازی غیر سمی بوده و در پوست کودکان ایجاد حساسیت ننماید همچنین در برخی موارد کودکان بر حسب عادت خمیر بازی را به دهان خود میبرند که این امر باعث شد تولید کنندگان خمیر بازی به فکر تولید خمیر بازی خوراکی بیفتند تا ضرری برای سلامت کودکان نداشته باشد.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک خمیر خوراکی استاندارد آرت لاین (Artline) که از آرد ذرت تهیه و تولید می شود در بسته بندی های متنوع به همراه قالبها و قلم ابزار جهت فرم دهی بهتر به خمیر در بسته بندی های متنوع عرضه می گردد تا والدین از بابت خرید محصولی کاملا استاندارد و بدون ضرر برای کودک خود مطمئن باشند.

از دیگر برندهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک می توان به خمیر بازی آریا (Arya) اشاره نمود که در بسته بندیهای بسیار متنوع به همراه ابزار کار و قالب های متنوع و جذاب با اشکال حیوانی و ساختمانی تولید و ارائه شده است. یکی دیگر از محصولات محبوب و مشهور آریا (Arya) خمیرهای شنی هستند که به دلیل بافت بسیار نرم و رنگ های جذابی که دارند بسیار مورد علاقه کودکان هستند.

برای ماندگاری بیشتر خمیرهای بازی بهتر است بعد از استفاده آنها را در یک کیسه پلاستیک و یا ظرف درب دار نگهداری نموده تا از خشک شدن خمیر جلوگیری شود.