با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

خمیر بازی

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

خمیر بازی

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

توضیحات:

خمیر بازی یک سرگرمی بسیار جذاب برای کودکان و حتی بزرگسالان است که می توان بصورت گروهی فعالیت های سرگرم کننده شاد و جذابی را اجرا نمود. خمیر بازی به دلیل بافت نرم و منعطفی که دارد امکانات بسیاری را جهت آشنایی کودکان با مفاهیم شکل و حجم فراهم می آورد و در پرورش ذهن کودکان تأثیر بسزایی دارد.

انواع خمیر بازی کودکان

یکی از مهمترین ویژگی های خمیر بازی قابلیت چند بار استفاده نمودن از آن است. با خمیر بازی به کودکان این امکان داده می شود که ایده های خود را بصورت برجسته یا سه بعدی خلق نمایند و هر کجا نیاز به تغییر داشت به راحتی تغییر داده و فرم دلخواه خود را بازسازی نمایند. خمیر بازی باعث می شود تا کودکان از قوه تخیل خود استفاده کرده، همچنین ماهیچه های کوچک انگشتان خود را تقویت کنند! همان ماهیچه هایی که روزی برای نگه داشتن مداد در دست و نوشتن از آنها استفاده می شود. استفاده از خمیر بازی مهارت های اجتماعی کودک مانند مشارکت، نوبت گرفتن و لذت بردن از بودن در کنار دیگران را افزایش می دهد. خمیر بازی همچنین زبان، علوم و مهارت های ریاضی کودکان را تقویت میکند. همه این موارد در یک زمان!

امروزه خمیرهای بازی با تنوع رنگی بسیاری تولید می شوند و کودکان برای زیباتر شدن دست ساخته های خود نیازی به رنگ آمیزی آن ندارند.

بطور معمول خمیر بازی در دو نوع خمیری و شنی تولید می شود. همچنین فروش خمیر بازی در بسته بندی های متنوع صورت می گیرد. خمیر بازی عمدتاً به شکل لوله ای، قالبی و یا سطلی عرضه می گردد که معمولاً خمیر بازی لوله ای و قالبی در بسته های 20 تا 30 گرم ارائه شده و گاهی در ظروف پلاستیکی نیز بسته بندی می شوند تا پس از هر بار استفاده برای جلوگیری از خشک شدن خمیر آنها را در این ظروف نگهداری نمایید. همچنین داشتن ابزارهای بی خطر برای کودکان مانند قیچی و چاقو پلاستیکی، وردنه و اشکال مختلف قالب، سفره مخصوص کار، قلم های پلاستیکی مجسمه سازی به کودکان شما امکان اجرای ایده های بیشتری را خواهد داد. خرید خمیر بازی با ابزار جانبی می تواند برای کودک شما هیجان انگیزتر باشد.

خمیر شنی دارای بافت بسیار نرم و لطیفی است و برای استفاده در قالب های مختلف مانند قالب حیوانات و یا قالب های مخصوص قلعه سازی مناسب تر است اما برای ساخت حجم و شکل های متنوع خمیر بازی معمولی که دارای بافت کاملاً خمیری است گزینه بهتری است.

قیمت خمیر بازی

قیمت خمیر بازی بسته به تعداد رنگ و نوع بسته بندی و تنوع ابزار جانبی که در کنار خمیر بازی عرضه شده است متفاوت است. هرچه تعداد رنگ و ابزار جانبی متنوع تر باشد قیمت خمیر بازی افزایش می یابد. این نکته را در نظر داشته باشید که خرید خمیر بازی در رنگ های متنوع به همراه ابزار جانبی به دلیل امکانات بیشتر برای خلق ایده های متنوع تر می تواند برای کودکان بسیار هیجان انگیز باشد.

در فروشگاه دفتر دستک خمیر بازی در رنگ بندی و بسته بندی و قیمت های متنوع عرضه شده است و به والدین امکان خرید آنلاین خمیر بازی در قالب های متنوع داده شده است.

خرید اینترنتی خمیر بازی با برندهای متنوع از دفتر دستک

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک انواع خمیر بازی مثل خمیر خوراکی استاندارد آرت لاین (Artline) که از آرد ذرت تهیه و تولید می شود در بسته بندی های متنوع به همراه قالبها و قلم ابزار جهت فرم دهی بهتر به خمیر در بسته بندی های متنوع عرضه می گردد تا والدین از بابت خرید خمیر بازی کاملاً استاندارد و بدون ضرر برای کودک خود مطمئن باشند.

از دیگر برندهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک می توان به خمیر بازی آریا (Arya) اشاره نمود که در بسته بندیهای بسیار متنوع به همراه ابزار کار و قالب های متنوع و جذاب با اشکال حیوانی و ساختمانی تولید و ارائه شده است. یکی دیگر از محصولات محبوب و مشهور آریا (Arya) خمیرهای شنی هستند که به دلیل بافت بسیار نرم و رنگ های جذابی که دارند بسیار مورد علاقه کودکان هستند.