با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اسباب بازی ساختنی و کاردستی

تنظیم جهت نزولی

   

45 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

45 آیتم

توضیحات:

اسباب بازی ساختنی و کاردستی:

پازل ها می توانند به بهبود حافظه شما کمک کنند. ساختن هر نوع پازل و یا حل کردن هر نوع معما، ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کند و سرعت کار کردن ذهن را بهبود می بخشد و یک روش بسیار ویژه برای بهبود حافظه کوتاه مدت است.

زمانی را که صرف ساختن یک معما یا پازل سه بعدی می کنید، زمانی است بسیار مفید و آموزنده بخصوص اگر با چند نفر از افراد خانواده یا دوستان این کار را انجام دهید. اگر قبلاً هرگز یک معما یا پازل سه بعدی را درست نکرده اید، ممکن است از خود بپرسید که این نوع معما چیست؟ البته معماها یا پازل ها می توانند زیبا و چالش برانگیز باشند، اما پازل های سه بعدی ترکیب تعداد بسیار زیادی از قطعات کوچک است با خیال پردازی و خلاقیت برای ساخت یک مدل یا ماکت.

پازل های سنتی از مجموعه ای از تکه های مسطح تشکیل شده اند که وقتی کنار هم قرار بگیرند، یک تصویر واحد را ایجاد می کنند. برخلاف این پازل های دو بعدی، پازل های سه بعدی که گاهاً تحت عنوان اسباب بازی ساختنی نیز از آنها یاد می شود دیدگاهی تازه به یک معما می دهند که هر سازنده پازل را به چالش می کشد. هر کدام از این ساختنی های جذاب می تواند ساختمان معروفی از یک شهر باشد و یا یک منظره و یا یک اتوموبیل یا حتی یک کاردستی جذاب و کاربردی!

پازل های سه بعدی برخی آسان و برخی دشوار و برخی هم تقریبا غیر ممکن بنظر می رسند، ولی همگی خلاقیت و کار تیمی را تقویت می کنند. در انتخاب پازل های سه بعدی باید سه عامل را در نظر گرفت: تعداد قطعات، نوع پازل و طراحی پازل. این موارد نقش مهمی در سطح دشواری این پازل ها و چگونگی جمع آوری آن دارند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک از چند برند نامدار و پیشرو در زمینه طراحی پازل سه بعدی و اسباب بازی ساختنی و کاردستی کارهای جذاب و متنوعی برای سنین مختلف ارائه شده است که می تواند هر شخصی را سر ذوق آورد!

برند انجینو که بیشتر در زمینه طراحی و تولید اسباب بازی های ساختنی فعالیت دارد و از نمونه های ساده تا پیچیده ای را مناسب گروه های سنی مختلف طراحی و تولید می نماید. شما می توانید با یکسری قطعات چندین طرح مختلف ماشین، موتورسیکت، هواپیما و ... را بسازید!

برند 4M که در زمینه طراحی و تولید انواع کاردستی های جذاب و سرگرم کننده برای کودکان فعالیت دارد. کاردستی هایی با آموزش ساخت عروسک تا قالب گیری با گچ و خمیر و ساخت کاردستی های مربوط به کارگاه های علوم. مجموعه ای بسایر جذاب و آموزنده برای کودکان.

برند روبوتایم که در زمینه طراحی و تولید پازل های سه بعدی بسیار نامدار و درخشان فعالیت داشته و شما می توانید بصورت تیمی و یا به تنهایی ماکت های بسیار زیبا و ظریفی را از خانه چوبی تا اتاق مطالعه تا یک بستی فروشی دنج و زیبا و حتی یکی سیرک موزیکال را بسازید و با آن گوشه ای از اتاق و یا دفتر کار خود را تزئین نمایید.