با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

راپید مهندسی

تنظیم جهت نزولی

   

33 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

33 آیتم

توضیحات:

راپید مهندسی:

راپید یا قلم مهندسی با سرقلم فلزی ابزاری تخصصی مناسب مهندسان، معماران و گرافیست ها است که می توانند بواسطه آن خطوطی با عرض ثبت و بسیار دقیق رسم نمایند. قلم راپید دارای مخزن جوهر قابل شارژ است که با جوهر مخصوص راپید در رنگ های متنوع می توان آن را شارژ نمود.

قلم راپید در زاویه ثابتی از کاغذ نگه داشته می شود و برای رسم خطوط با ضخامت ثابت مناسب است نه برای خط خطی کردن!

قلم راپید روترینگ (Rotring) در تولد ایده های جدید چه در دفتر معماری و مهندسی و چه در دانشگاه ها و مدارس هنری شما را یاری می دهد. راپیدهای روترینگ با قطر نوشتاری متنوع با تکنولوژی ساخت بسیار دقیق و عملکرد فنی فوق العاده ابزاری تخصصی برای طراحان است. این راپید با داشتن حلقه قرمز بر روی بدنه به سبک زندگی طراحانی تبدیل شده که با قدرت کامل ایده های خود را بر روی کاغذ پیاده می نمایند و چشم انداز و درک روشنی برای بیان ایده های خود دارند. قدرت بیان و درک صحیح آن بخش جدایی ناپذیر از کار یک طراح است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک قلم راپید روترینگ با 10 شماره قطر نوشتاری به همراه 5 رنگ مشکی، سفید، آبی، قرمز و سبز جوهر راپید روترینگ عرضه شده است. همچنین محلول تمیز کننده راپید نیز که جهت نگهداری بهتر قلم تهیه شده می توانید از فروشگاه دفتر دستک خریداری نمایید. کلیه محصولات ارائه شده دارای ضمانت اصالت کالا و سلامت فیزیکی هستند پس با اطمینان خرید خود را ثبت نمایید.