با ما تماس بگیرید

021-66976393

09203174610

0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

Premec

Premec-Banner.jpg

پریمک، پویا و جوان پسند است و شهرتی جهانی دارد. هنر و خلاقیت ایتالیایی به همراه دقت سوئیسی که در محصولات و نوآوریهای منحصر به فرد پریمک به کار رفته است، هر بیننده ای را مجذوب میکند. پریمک، همواره به دنبال نوآوری در سبک و پیشبرد تکنولوژی محصولات خود است.
امروزه پس از 50 سال تجربۀ هماهنگ با کیفیت و زیبایی سوئیسی، پریمک انتخاب بی بدیل کسانی است که به دنبال محصولاتی ساده و در عین حال نوآورانه اند.
از بدو تأسیس در سال 1961 تحقیق و توسعه، توجه به جزئیات و مهارت در بکارگیری تکنولوژی و دانش مکانیک، کلید واژه هایی بوده اند که پریمک همواره به آنها توجه داشته است.
پریمک در خلال دهه های 60 تا 80 میادی به مدت 20 سال همچون خون در رگهای صنعت تولید نوک خودکار جاری بود و متعاقب آن به کمک تنوع و حجم بالای تولید به رهبر بلامنازع این صنعت تبدیل شد. در کنار تولید مغزیهای با کیفیت خودکار، پریمک با برخورداری از دانش فنیِ همۀ سیستم های نوشتاری، توانسته است پاسخگوی نیازهای بازارهای متنوع و مصرف کنندگان مختلف باشد.
پریمک با سرمایه گذاری های مناسب و دوراندیشانۀ خود، قابلیت های مکمل گسترده ای پیدا کرده است؛ این قابلیت ها از تولید ساچمۀ نوک خودکار گرفته تا فرمولاسیون جوهر نگارشی روان، مطمئن و روزآمد را به ارمغان آورده اند.
تولیدات پریمک از قبیل انواع قلم ها با طرح های متنوع و رنگارنگ و کاربردی نماد جدیدی در حوزۀ نگارش است.
تنظیم جهت نزولی

   

36 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

36 آیتم