با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

Engino

Engino-Banner.jpg

انجینو

کوستاس سیساموس در سال ۲۰۰۴ شرکت انجینو (ENGINO) را در قبرس تأسیس کرد. او که مدرك مهندسى مکانیک داشت به مدت ۱۰ سال به تدریس طراحى و تکنولوژى در مدارس ابتدایى مشغول بود. با این دید که دانش ‌آموزان را در حل بهتر مشکلات و تبدیل‌ شدن به مخترعان آینده یارى کند، سیستم جدیدى از اتصالات مدولار را طراحى کرد که می ‌توانست به دانش ‌آموزان این توانایى را بدهد که سریع ‌تر و آسان ‌تر مدل‌ هاى فنى کاملا کاربردى بسازند.
جایزه تحقیقاتى اتحادیۀ اروپایى تأمین ‌کننده سرمایۀ ۳ سال اول تحقیق و توسعه شرکت بود و اولین سرى از مجموعه ‌هاى ENGINO در سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد و توجه خریداران بین ‌المللى اسباب ‌بازى و متخصصان آموزشى را به خود جلب کرد.
قابلیت چفت‌ شدن قطعات این سیستم در حالتهای مختلف ضمن حفظ روش هاى ساده تولید ویژگى منحصر به فردى بود که امکانات گسترده ‌اى را عرضه می ‌کرد. از زمان راه‌ اندازى این سیستم چندین جایزه ملّى و بین‌ المللى دریافت کرده است. در همین حال بخش تحقیق و توسعه ابداعات را توسعه داده و انجینو را به نسل سوم اسباب ‌بازی ‌های ساختنی ارتقاء داده است.
هم‌ اکنون با خط تولید بیش از ۶۰ سرى محصول از طراحی ‌ها و مکانیسم ‌هاى ساده گرفته تا سیستم‌ هاى خورشیدى و روباتیک ‌هاى بی‌ سیم Engino یکى از کمپانی‌ هاى در حال رشد سریع در این زمینه است. انعکاس این موفقیت را مى ‌توان در توسعۀ کارخانۀ کاملاً اتوماتیک در قبرس استقرار استانداردهاى جدید تولید در اروپا با ارائه یکپارچگى عمودى از ایده ‌پردازى تا ساخت و خرده‌ فروشى مشاهده کرد.
تنظیم جهت نزولی

   

19 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

19 آیتم