با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

CopiLuxx

Paper-banner.jpg

کپی لوکس

یک کاغذ استاندارد زمانی می تواند استاندارد باشد که انتظارات را به خوبی تامین نماید، برای هر کاغذ ۳ ویژگی مطلوب وجود دارد که عبارتند از:
- ویژگی های ظاهری کاغذ نظیر مقاومت، وزن، چگالی، ابعاد
هرکدام از این مشخصات دارای یک میزان استاندارد،تأیید شده ای می باشند که این استاندارد ها در سراسر جهان در تولید کاغذ معتبر شمرده می شود مثلا در تولید کاغذ A4 وزن استاندارد معادل ۸۰ گرم، عرض معادل 210 میلی متر و طول آن معادل 297 میلی متر در نظر گرفته شده است. در تولید کاغذ A5 وزن استاندارد معادل ۸۰ گرم، عرض معادل148 میلی متر و طول آن معادل 210 میلی متر در نظر گرفته شده است.
- ویژگی دیگری که اگر اندازه گیری و کنترل شود می تواند رتبه ی خوبی به کاغذ ببخشد، ویژگی های مربوط به سطح کاغذ می باشد، شاید شنیدن این عبارت کمی گیج کننده به نظر برسد؛ اما منظور از ویژگی های سطح کاغذ مشخصاتی هم چون صاف بودن و یکدست بودن سطح کاغذ می باشد. در واقع اگر کاغذ دارای سطح غیر یکنواخت باشد، جنس مرغوبی نخواهد داشت.
- ویژگی دیگر در تشخیص یک کاغذ مرغوب خصوصیات بصری آن می باشد، این ویژگی ها می تواند شامل رنگ، شفافیت، مات و براق بودن کاغذ ها باشد. چرا که هر نوع کاغذ برای موارد متفاوتی استفاده می شود.
تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم