مجموعه کرن واترمن قلمی قابل ستایش

Waterman Carene

از آغاز پایه گذاری در سال 1883 توسط Lewis Edson Waterman و اختراع اولین "خودنویس" دارای مخزن مجزای جوهر با قابلیت پر کردن مجدد "واترمن" پیوسته در تلاش برای ابداعات دیگر بوده است لذا با داشتن پیشینه ای پربار در خلاقیت و ابتکار به یک مرجع واقعی در زمینه های نوشتاری در دنیا تبدیل شده است.

در اوایل قرن حاضر "واترمن" از طریق دانش فنی و روح نوآوری خود بیش از پیش بر مشخصات بارز خود پافشاری می کند. هر قلم واترمن در نوع خود بینظیر و منحصر بفرد بوده و نشان دهنده خصوصیات و حالات صاحبش است.

در دنیای قلم شاید هیچ نامی ارجمندتر از واترمن نباشد. واترمن با استفاده از مواد، رنگ، طرح و مدل های مختلف برای اینکه بیشتر از همیشه مظهر برازندگی فردی باقی بماند همواره طرح های جدیدی را به کلکسیون خود می افزاید. کلکسیون واترمن در انتظار شماست پس برای کشفیات جدید شما را به یک سفر دعوت می کنیم تا با هم قلمی از واترمن را بیابیم که به بهترین وجه گویای حال و هوای خاص شما و بازتابی از شخصیتتان باشد. یکی از مجموعه های این کلکسیون بی همتا مجموعه کرن است که مانند الماسی در دستان شما می درخشد. کرن واترمن قلمی که بر متفاوت بودنش تأکید دارد. کرن قلمی است که می داند چگونه زیبایی و وقار خود را با نمایی کلاسیک تر به نمایش بگذارد. کرن مشخصات زیبایی دارد به طوری که بدنه از بهترین آلیاژها و از لاک مشکی اعلاء ساخته شده است همچنین وزن این مجموعه دارای تعادل نسبتا خوبی است و در زمان هایی که احتیاج به نوشتن برای مدت زمان زیادی است به هیچ عنوان دست را خسته نمی کند. خودنویس کرن دارای سرقلمی از طلای 18 عیار است که به زیبایی هر چه تمام تر ساخته شده است که هم قابلیت استفاده از پمپ مخصوص واترمن و هم فشنگ های جوهر را دارد. پس زمانی که به جوهر دسترسی نداشتید نگران نباشید شما می توانید با فشنگ جوهر به راحتی به نوشتن خود ادامه دهید.

با قلم های مجموعه واترمن نوشتاری لذت بخش و به یاد ماندنی را تجربه کنید.

شما می‌توانید در دفتردستک، لذت یک خرید اینترنتی لوازم تحریر را تجربه کنید و بدون دغدغه و صرف وقت انواع لوازم التحریر مورد نیاز خود را مانند خودکار، خودنویس، دفتر یادداشت و بسیاری دیگر از نوشت افزارها و لوازم تحریر را سفارش دهید.