هر آنچه باید در مورد روان نویس های سیگنو یونی بال فشاری 207 بدانید

Uniball signo 207

برند uni-ball زیرمجموعه کمپانی Mitsubishi Pencil در ژاپن است که در سال 1887 توسط نیروکو ماساکی تأسیس شد و تحت نام ماساکی پنسل فعالیت می کرد. پس از جنگ جهانی دوم و از سرگیری فعالیت کارخانه نام آن به میتسوبیشی پنسل تغییر پیدا کرد.

متخصصان یونی بال در سال 1966 تلاش هایی را برای تولید خودکارهای مدرن آغاز نمودند و در سال 1979 اولین روان نویس فلزی دنیا را اختراع نمودند که اولین روان نویس یونی بال با جوهر بر پایه آب نیز محسوب می شد. هم اکنون یونی بال با استفاده از شرکت های تابعه خود قلم های متنوعی را به بیش از 100 کشور دنیا عرضه می کند که می توان از روان نویس ها، خودکارهای ژلی، خودنویس ها، قلم های چند کاره و مدادها نام برد. یکی از مجموعه های پرطرفدار شرکت یونی بال مدل سیگنو است که بسیار مورد استقبال مردم در سراسر جهان قرار گرفته است. روان نویس سیگنو 207 کاملا مناسب افرادی است که از نوشتن با ضخامت نوشتاری نیمه ضخیم لذت می برند. به طوری که سرقلم این مجموعه قطر نوشتاری 0.8 میلیمتر دارد. جوهر کاملا ضد آب است و در هنگام نوشتن به هیچ عنوان به کاغذ زیرین پس نمی دهد و به سرعت خشک می شود. جوهر استفاده شده این مجموعه بدون مواد شیمیایی است پس با خیالی آسوده از نوشتن با روان نویس های سیگنو 207 یونی بال لذت ببرید.

  شما می‌توانید در دفتردستک، لذت یک خرید اینترنتی لوازم تحریر را تجربه کنید و بدون دغدغه و صرف وقت انواع لوازم التحریر مورد نیاز خود را مانند خودکار، خودنویس، دفتر یادداشت و بسیاری دیگر از نوشت افزارها و لوازم تحریر را سفارش دهید.