روان نویس های چشمی یونی بال

Uni-ball 157 Eye

در سال 1887 میلادی هیتوشی اشیزاکی یک کارخانه تولید مداد را بنا نهاد. وی در همان سال در یک نمایشگاه شرکت کرد و با تحقیقات و تلاش های فراوان توانست اولین تولید کننده صنعتی مداد ژاپن شود که برند قلم خود را با نام شرکت Mitsubishi pencil co تأسیس نمود.

مداد تولیدی این کارخانه با سه شماره سختی HB ، 2B و 2H با علامت تجاری میتسوبیشی و در سال 1903 وارد بازار جهانی نوشت افزار گردید و بعد از تغییر نام میتسوبیشی به uni این مداد منحصر به فرد را همچنان به بازار ارائه می کند. در سالهای اخیر علامت uni به عنوان یک نام تجاری از تمامی محصولات جدید فراتر رفته که توانسته است در سراسر جهان توسعه یابد. اکنون فعالیت شرکت یونی بال ژاپن بر پایه بهبود کیفیت و نوآوری و با شعار بالاترین کیفیت و بزرگترین سرویس دهی خود را به عنوان تولید کننده پیشرو در جهان در عرصه ابزار نوشتن معرفی نموده است.

روان نویس یونی بال چشمی مدل eye -157 یکی از تولیدات پرفروش شرکت یونی بال می باشد که سابقه طولانی در بین انواع مختلف روان نویس را دارد و به عنوان بهترین مارک روان نویس در ایران و جهان شناخته شده است. این روان نویس قدیمی بیش از 20 سال است که در سراسر جهان مورد پسند همگان واقع شده است.

با وجود این که امروزه تنوع در انواع روان نویس از نظر ظاهری بسیار زیاد شده اما همچنان افرادی هستند که نوشتن با روان نویس یونی بال چشمی را به دلیل قطر نوشتاری 0.7 میلیمتر و جریان جوهری ثابت، ایجاد خطی صاف و یکپارچه بر روی کاغذ، سرعت بالای خشک شدن جوهر و دارا بودن گیره فلزی جهت قرار گرفتن آسان در جیب به روان نویس های مشابه ترجیح می دهند.

سیستم جریان جوهر روان نویس یونی بال چشمی از رنگدانه ای با فناوری بالا ساخته شده که این روان نویس را در دسته روان نویس های ضد جعل قرار داده تا شما بتوانید بدون اینکه در نوشتار شما قطعی به وجود بیاید تا آخرین قطره جوهر با آن بنویسید و نوشتاری راحت و روان را تجربه کنید.