ماژیک نقاشی استدلر دو سر نوریس کلاب 320

Staedtler-Noris club 320

نخستین باری که از فردریش استدلر به عنوان سازنده مداد یاد شده به سال 1662 باز می گردد. از زمان تأسیس استدلر توسط یوهان سباستین استدلر در سال 1835 استدلر مفتخر به حفظ سنت دیرین خانواده مداد ساز نورمبرگ بوده است. تجربیات قرون متمادی استدلر در کنار پیشرفت هایی در تحقیق و توسعه منجر به تولید محصولاتی نوآورانه در بالاترین کیفیت شده است.

شاید مهمترین و جالب ترین اقبال جمعی سال های اخیر رنگ آمیزی بزرگسالان باشد. کاری که در ابتدا شاید عجیب به نظر می رسید حالا میلیون ها طرفدار در دنیا پیدا کرده است. وقتی "جوهانا بسفورد" اولین کتاب رنگ آمیزی بزرگسالانش را منتشر کرد فروش رفتن کتاب ها جای سؤال بود چرا که رنگ آمیزی کار کودکانه ای بشمار می رفت. اما از آن زمان تا امروز مؤلف جوان اسکاتلندی بیش از 20 میلیون جلد از کتابهایش را در سراسر دنیا به فروش رسانده است. از آن پس روانشناسان بر این باورند که رنگ آمیزی به تمدد اعصاب خلاقانه می انجامد و به بزرگسالان کمک می کند تا بر تنش غلبه کنند. رنگ آمیزی مدیتیشن زمانه ماست. جوهانا بسفورد نه تنها پیشگام این جریان بلکه همراه استدلر است. این تصویر ساز شناخته شده از کودکی دوستدار محصولات استدلر از جمله مداد و مداد رنگی تا قلم های نوک نمدی، پاک کن و تراش بوده است.

یکی از محصولات این شرکت که بسیار مورد استقبال قرار گرفت ماژیک نقاشی استدلر دو سر نوریس کلاب 320 است که نوک بسیار مقاوم در برابر فشار دارد. همچنین دارای بدنه ای از جنس پلی پروپیلن است که به همین واسطه طول عمر بالایی دارد. این ماژیک دارای دو قطر نوشتاری یک میلیمتر و سه میلیمتر است. همین طور دارای رنگ بندی متنوع است و یکی از ویژگی های مهم این ماژیک قابلیت پاک شدن سریع آن از روی منسوجات مختلف است.