مداد رنگی پلی کروم

Faber-Castell polychromos coloured pencils

مداد پلی کروم به  معنای “بسیاری از رنگ ‌ها”  در سال ۱۹۰۸ تولید شد. این مداد ها به سرعت در سراسر جهان شناخته شدند و امروز با جرأت می توان گفت بهترین مداد با کیفیت را ارائه می‌ دهند. این مداد ها مقاوم و ضد آب نیز هستند. فابر کاستل یکی از قدیمی‌ ترین سازنده های مداد چوبی جهان است و مشتریان آنها گستره ‌ای از هنرمندان تا کودکان را از  سال ۱۷۶۱ در بر می‌گیرند. هنرمندان از اینها به خاطر رنگدانه ‌های درجه بالا و سرعت نشانگری نور استفاده می‌کنند و به این معنی است که سال‌ ها دوام خواهند آورد. همواره مداد هایی که برتر هستند در برابر خم شدن مقاومند و به این معنی است که آن‌ ها آنقدر  قوی هستند که می‌توانند از ضربه و افتادن جان سالم به در ببرند و از مداد رنگی متوسط شما محکم ‌تر باشند. آن‌ ها تحسین بسیاری از هنرمندان برتر جهان از جمله وینسنت وان گوگ را به دست آورده‌ اند. امروزه شرکت  فابر کاستل  با استفاده از جنگل ‌های حفاظت‌ شده مخصوص خود مداد های خود را می سازد.

یکی از پیشنهاد های اولیه فابر کاستل مداد رنگی ای است که بر پایه روغن است که دارای کیفیت فوق‌ العاده ‌ای است و انتظاری که ما از این شرکت داریم  دقیقا همین است. طراحی هسته ی داخلی منحصر به فرد منجر به کاربرد ضخیم رنگدانه ها می‌ شود. انتخاب رنگ های بسیار زیاد از بین ۱۲۰ مجموعه  موجود فقط در مورد هر بخش رنگی که بتوان از آن مداد ها استفاده کرد آدم را هیجان زده می کند.

رنگ روی کاغذ این مداد ها اغلب دقیقا همان چیزی است که در خارج از مداد می ‌بینید. بسته به کاربردشان شما می ‌توانید رنگ ‌های عمیق با شدت  فوق ‌العاده ‌ای به دست آورید. اگر چه ترکیب رنگ ها نیز بسیار خوب است  با این حال این مداد ها بر پایه روغن هستند که نیازی به ظریف کاری نیست.

هسته روغنی مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل کاملا مقاوم است در حالی که هنوز احساس نرم بودن آن وجود دارد. این تعادل چیزی است که فابر کاستل در آن بسیار خوب عمل کرده است و یک مزیت منحصربفرد بشمار می رود. با این حال ترکیب کردن با کمک یک لایه نازک ‌تر به میزان زیادی به شما کمک خواهد کرد تا طیف متنوع تری از رنگ ها را داشته باشید. البته شما باید قبل از شروع کار این موضوع را در نظر بگیرید و فراموش نکنید شما می ‌توانید با تعداد رنگ های بیشتر و ترکیب آن ها رنگ های خاص و جدید تری را تولید کنید که کاملا درکیفیتی بالا این اتفاق خواهد افتاد.