گرانترین قلم­ های پارکر در جهان

«خودکاری بهتر بسازید مردم آن را خواهند خرید» این جمله را بیش از 120 سال پیش جرج پارکر بنیانگذار شرکت پارکر گفت. تاریخی که تا امروز زنده نگاه داشته شده و کیفیتی که هر روز پایدارتر می شود. شرکت پارکر در سال 1888 میلادی در آمریکا بنا نهاده شد و امروزه یکی از برندهای معتبر در تولید نوشت  افزار لوکس به شمار می رود. پارکر نیازهای نوشتاری شما را می شناسد و با طراحی های بدون نقص، محصولی ماندگار را به شما هدیه می دهد.

مجموعه ژوتر

یکی از محبوب ­ترین و به صرفه­ ترین قلم های پارکر است که کیفیت و اصالت پارکر را به نمایش می­ گذارد. طراحی ساده و کلاسیک آن نظر هر مصرف کننده­ ای را به خود جلب می ­کند. همچنین قابلیت حکی که دارد زیبایی آن را دو چندان می­ کند. وزن سبک آن به شما امکان نوشتن برای مدت زمان طولانی را می ­دهد.

parker jotter

مجموعه دوفولد

این مجموعه اولین بار در سال 1921 طراحی شد. یکبار دیگر پارکر توانست با طراحی این مجموعه یک شگفتی غیر منتظره ای در بازار قلم ایجاد کند. پارکر، دوفولد را در رنگهای قرمز، سفید، آبی طراحی و تولید کرد. مجموعه دوفولد جزء گران قیمت ترین قلم­ های پارکر به حساب می ­آید.

parker duofold

مجموعه سونت

قلم سونت با یک سبک کاملا دقیق و با ظرافت خاصی طراحی شده است. در بعضی از مدلها گیره و حلقه و سرقلم با طلا آبکاری شده ­اند. سر قلم کاملا استاندارد از ویژگی ­های منحصر به فرد این قلم محسوب می­ شود و از دیگر ویژگی ­های منحصر به فرد این مجموعه وجود مخزن دو منظوره تأمین جوهر و یک سیستم جمع کننده است که به شما امکان جایگزینی مخزن با جوهر فشنگی QUINK را می ­دهد.

parker sonnet

مجموعه اربن

مدل اربن توسط پارکر با طرحی از منحنی تولید شده است که به شما امکان نوشتن به آسانی و امکان قرارگرفتن راحت در دستان شما را می ­دهد. سر قلم از فولاد ضد زنگ ساخته شده و به عنوان یک مجموعه مدرن منحصر به فرد و شیک شناخته شده است. طراحی منحصر به فرد آن امکان نوشتن را هم به افراد چپ دست و راست دست می ­دهد. این مجموعه در سه نوع خودکار، روان نویس و خودنویس طراحی شده است. این مجموعه با داشتن رنگهای متنوع به شما امکان انتخاب می ­دهد.

parker urban

 مجموعه وکتور

این مجموعه در سال 2004 به بازار جهانی نوشت افزار عرضه شد. در طی سالها تلاش باز هم جرج پارکر با پیشرفت و نوآوری در طراحی و ساخت موفق به دستیابی به یک قلم قابل اطمینان و نسبتا به صرفه بر پایه تکنولوژی شد و از مجموعه وکتور رونمایی کرد. وکتور قلمی باریک و فوق العاده سبک با طول عمر بالا و کیفیتی ماندگار است همچنین دارای بدنه پلاستیکی و فلزی می باشد و گیره ­ای از جنس کروم همراه با نماد پیکان مانند پارکر دارد. وکتور به شما حس خوب نوشتن برای مدت زمان طولانی و نوشتاری روان را هدیه می ­دهد.

parker vector

مجموعه آی ام

این مجموعه در سال 2006 به بازار جهانی نوشت افزار عرضه شد و طراحی نهایی آن در سال 2009 به پایان رسید. اسکلت قلم با پوشش لاک اعلاء با انعکاسی زیبا و گیرا ساخته شده است. این مجموعه در سه نوع خودکار، روان نویس و خودنویس ارائه می شود.

parker IM

 

 منبع:https://moneyinc.com/finest-parker-pens