ناگفته پیداست که یکی از کلیدهای اساسی برای داشتن یک دفتر کار منظم سازماندهی وسایل است. شما نمی توانید در سرتاسر دفتر کارتان کاغذهایی به صورت انباشته شده روی هم داشته باشید. همچنین نمی توانید خودکار یا خودنویس مورد علاقه تان را روی میز رها کنید. پس برای داشتن یک میز کار منظم شما به یکسری وسائل نیاز دارید.

  • جامدادی: ممکن است فکر کنید که شما تنها یک قلم دارید و دیگر نیازی به داشتن جامدادی ندارید. اما داشتن یک جامدادی مطمئن به شما کمک می کند که میز تمیز و مرتبی داشته باشید به طوری که امکان قرار دادن خودکار، قیچی، ماژیک، کاتر و یا حتی لاک غلط گیر را درون جا قلمی دارید پس برای داشت دفتر کار منظم به یک جا قلمی حتما نیاز خواهید داشت.

The Almighty Pen Holder

  • کازیه: با داشتن کازیه های کشویی به داشتن میزی مرتب و خالی از هر گونه کاغذ اضافی افتخار کنید و دیگر نگرانی در مورد کاغذهای خود نداشته باشید چرا که ما یک راه حل داریم. داشتن کازیه به شما کمک می کند که پرونده های مهمی که روزانه با آنها سر و کار دارید را همیشه در کنار خود و در یک جای مطمئن داشته باشید. همچنین کازیه ها معمولا دارای پدهایی در انتهایی ترین قسمت هستند که از سر خوردن کازیه جلوگیری به عمل می آورد.

The drawer set to keep all your files in order

  • زونکن: به شما در بایگانی کردن اسناد و مدارک مهم شما کمک بسیار شایانی می کند. زونکن از به هم ریختگی کاغذ روی میز شما جلوگیری می کند. پس با داشتن زونکن های رنگی اسناد و مدارکتان را از هم جدا کنید.

The Ring Binders from heaven

  • پوشه: با داشتن پوشه های دکمه دار مطمئنا فضای کاری شما امن تر و زیباتر می شوند چرا که این پوشه ها کیفیت ساختاری محکمی دارند و در برابر نفوذ آب مقاوم هستند و درون هر پوشه می توان در حدود 200 برگ کاغذ A4   قرار داد.

Foolscap folders

 شما می‌توانید در سایت فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر دفتردستک خرید اینترنتی لوازم تحریر و نوشت افزار را انجام دهید.