دانستنیها در مورد اتود تی کافاین واریو فابرکاستل

Faber-Castell TK Fine Vario  Mechanical Pencil

در سال 1761 يكى از قديمي ترين كارخانجات نوشت افزار در جهان توسط "لوتهار فابر" بنيانگذارى شد. هدف "لوتهار فابر" از همان ابتدا رسيدن به نقطه اوج يعنى ساخت بهترين نوشت افزار در دنيا بود. بارون لوتهار فابر پدر مداد دنيا كه در حقيقت اولين شخصی است كه نوشت افزارى با نام اختصاصى ارائه نموده.

فابر-کاستل قدیمی ترین شرکت نوشت افزار جهان است که همچنان پس از گذشت بیش از 250 سال به صورت خانوادگی اداره می شود. این نشان تجاری از اعتبار و جایگاه ویژه ای در سرتاسر جهان برخوردار است. امروزه گروه فابر کاستل دارای پانزده کارخانه تولیدی نوشت افزار و لوازم هنری و بیش از بیست کمپانی فروش در نقاط مختلف جهان و دارای نمایندگی فروش در بیش از صد و بیست کشور است. لوازم التحریر فابر کاستل مانند اتود فابر کاستل و خودکار و نوشت افزار فابر کاستل جزئی از بهترین نوشت افزارهای دنیاست.

یکی از شاهکارهای فابر-کاستل تولید مجموعه اتود تی کافاین واریو است به طوری این مجموعه از بدنه شش ضلعی سبز تیره و با نهایت دقت و ظریف کاری ساخته شده است. همینطور جای قرار گرفتن دست برای نوشتن از فلزی با کیفیت بالا ساخته شده است که نه تنها ظاهری زیبا و کاملا حرفه ای به اتود می دهد بلکه می تواند به عنوان یک مرکز تعادل برای کنترل نوک اتود باشد. وجود پاک کنی بلند در بالای اتود به شما این امکان را می دهد که اشتباهات خود را در کوتاهترین زمان ممکنه اصلاح نمایید و از همه مهم تر مکانیزم فشاری اتود است که دارای یک فنر در داخل اتود است که این فنر جذب کننده فشار در سرقلم است تا از شکستن سرب جلوگیری به عمل آید. همچنین این مجموعه کاملا  ایده آل برای رسم و طراحی حرفه ای است به طوری که قابلیت استفاده در کوچکترین شابلون های مهندسی را دارا می باشد. با مجموعه اتودهای تی کافاین واریو فابرکاستل با خیالی آسوده و مطمئن طرح و ایده خود را رسم نمایید.

  دفتردستک لذت سفارش خوب و خرید اینترنتی لوازم التحریر بدون دغدغه را برای شما به ارمغان می‌آورد.