بهترین قلم های جهان

Parker

parker pen

 بر اساس ارزیابی هایی که در مورد قلم ها در بازار جهانی نوشت افزار صورت گرفته، مشخص شده است که قلم های پارکر محبوب ترین قلم ها در دنیا به شمار می آید. این برند از قدیم به عنوان مشهورترین برند شناخته شده است و همچنان به عنوان شناخته شده ترین برند به فعالیت خود ادامه می دهد. اکثر نویسندگان بزرگ و شخصیت های مهم جهان برای نوشتن و امضا کردن از قلم های پارکر استفاده می کنند.

Mont Blanc

Mont Blanc pen

این برند هم یکی از گران ترین نوع قلم ها در جهان است.  این برند لاکچری با ستاره شش گوش سفید رنگ معروف شناخته شده است. قیمت قلم هایی که این کمپانی طراحی می کند کمی گران است اما ارزش امتحان کردن را دارد زیرا جدای از قیمت های بالایی که دارد بسیار خوش دست و با کیفیت است.

Cello

cello pen

یکی از شناخته شده ترین قلم ها در جهان را طراحی می کند و می توانیم بگوییم بیشتر شهرت این برند تبلیغات تلویزیونی گسترده ای است که داشته و همچنان دارد. قلم های این کمپانی از قیمت های مناسبی برخوردار هستند و راحتی در نوشتن از شناسه های این برند محبوب محسوب می شود.

Reynolds

reynold pen

این برند هم یکی دیگر از برند های معروف در بازار جهانی نوشت افزار است.  نام این شرکت از نام صاحب کمپانی رینالدز یعنی آقای ( میلتون رینالدز ) برگرفته شده است. این برند آمریکایی هم از محبوب ترین و پرفروشترین قلم هاست که بسیار در میان مردم مورد محبوبیت قرار گرفته است.

Camlin

Camlin pen

این برند نیز نامی آشنا در بین قلم های جهان است. البته این برند فقط به تولید قلم محدود نمی شود، بلکه کملین انواع مختلفی از لوازم التحریر را تولید می کند. این برند در ایران هم نامی آشناست. برند کملین اصالتا ایتالیایی است اما کارخانه اصلی آن در کشور هند واقع شده است.

Cross

Cross pen

برند آمریکایی کراس، یکی دیگر از برندهای محبوب و برتر نوشت افزاری است، این برند به واسطه تولید محصولات با کیفیت و خوش ساخت و هم چنین تنوع بسیار بالا و جذاب تولیداتش به شهرت و ثروت رسیده است.

Sheaffer

sheaffer pen

برند شیفر ( شیفر کلمه انگلیسی به معنای چوپان می باشد ) هم در لیست بهترین ها جای گرفته است. خوش دستی این قلم ها همیشه زبانزد بوده و به راحتی با دست های شما هماهنگ می شود. طراحی شیک و اصالت محصولات هم از دیگر شناسه های برند شیفر است.

Papermate

papermate pen

 یک برند لاکچری و جزو بهترین برندهای تولید قلم در جهان است اما متاسفانه در خیلی از کشورها و فروشگاه ها موجود نیست. این مارک به دلیل طراحی ساده و لوکس و همچنین سهولت در نوشتن و زیبایی خاص ظاهر آن معروف شده است.

Hero

hero pen

و در آخر می رسیم به قلم های برند هیرو ( هیرو به معنی قهرمان می باشد ). این برند را نیز همه در هر جای دنیا می شناسند، هیرو انواع لوازم تحریر ارزان و با کیفیت را تولید می کند. طراحی زیبایی دارد و خوش دست و روان است. تقریبا به هر فروشگاهی که پا بگذارید می توانید محصولات برند هیرو را پیدا کنید.

 

منبع: https://timis.ir/blog/