کدام قلم برای افراد چپ دست مناسب است؟

قسمت سوم

  •   قلم های نازک نویس برای افراد چپ دست

روان نویس زبرا ساراسا: این مجموعه دارای جدیدترین تکنولوژی بر پایه جوهر ضد آب است که به سرعت جوهر پس از نوشتن بر روی کاغذ خشک می شود و به هیچ عنوان جوهر ریزی ندارد و بر روی کاغذ لکه بر جای نمی گذارد و همچنین در برابر آب کاملاً مقاوم است. سرقلم این روان نویس ها ضخامت نوشتاری 0.8 میلیمتر دارند که برای رسم خطوط و رنگ آمیزی کاملاً ایده آل است. این مجموعه رنگبندی شاد و جذابی دارد که برای سلیقه های مختلف جذاب و متناسب است. با روان نویس های نازک نویس زبرا رنگارنگ بنویسید.

Zebra Sarasa Porus Pen Fineliner

  •    قلم خوشنویسی مخصوص افراد چپ دست

ماژیک های خوشنویسی مخصوص نوشتن نسخه های خطی: معدود شرکت هایی وجود دارند که برای افراد چپ دست، قلم مخصوص خوشنویسی تولید می کنند. به طوری که سرقلم های مخصوص افراد چپ دست زاویه نوشتاری متفاوتی نسبت به قلم های مخصوص افراد راست دست دارد.

Manuscript Callicreative Calligraphy Markers

  •    خودنویس های مناسب برای افراد چپ دست:

بحث های زیادی وجود دارد درباره اینکه آیا افراد چپ دست می توانند از خودنویس استفاده کنند؟ و در ادامه برخی از افراد چپ دست به این سوال جواب داده اند که قادر به نوشتن با خودنویس نبوده اند و این کار را غیر ممکن دانسته اند! در حالی که بعضی از افراد چپ دست گفته اند که سالهاست از خودنویس برای نوشتن استفاده می کنند. اما به طور کلی به نظر می رسد که حرکت دادن خودنویس با توجه به فرم سرقلمی که دارد برای افراد چپ دست کاری مشکل باشد. شرکت های بی شماری ادعا می کنند که خودنویس هایی مختص به افراد چپ دست طراحی کرده اند اما تاکنون هنوز مشخص نشده است که این خودنویس ها مناسب هستند و یا نه.

در زمان استفاده از خودنویس افراد چپ دست تمایل دارند خودنویس را با زاویه ای متفاوت با افراد راست دست بر روی کاغذ حرکت دهند. این به این معناست که برای افراد چپ دست خودنویس با سرقلم استاندارد و یا متوسط نویس و یا ضخیم نویس کاملاً مناسب است.

با این حال برخی پیشنهادها برای افراد چپ دستی که میخواهند از خودنویس استفاده کنند وجود دارد به طور مثال بهتر است از خودنویسی با سرقلم نازک استفاده کنند. این تئوری به این دلیل پیشنهاد می شود که با سرقلم نازک و یا خیلی نازک خطی که بر روی کاغذ ایجاد می شود بسیار نازک است و جوهر استفاده شده از آن هم کم است و خیلی سریع خشک می شود.

خودنویس های Platinum Preppy: این مجموعه جزء خودنویس های ارزان قیمت و با کیفیت است که برای استفاده افراد چپ دست کاملا مناسب است. این مجموعه دارای سرقلم فوق نازک و نازک هم می باشد که برای افراد چپ دست کاملا مناسب است. همچنین یکی دیگر از مزیت های این مجموعه از خودنویس ها این است که قابلیت استفاده از کانورتور را دارا می باشد.

Platinum Preppy Fountain Pens

خودنویس مجموعه Platinum Plasir: با داشتن بدنه ای آلمینیومی رنگارنگ و جذابی که دارد این مجموعه توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. این خودنویس توانسته شگفتی بسیار زیادی در بازار جهانی نوشت افزار بر پا کند. این خودنویس دارای قابلیت استفاده از کانورتور است. پس بدون هیچ گونه نگرانی از بابت تمام شدن جوهر خودنویس به صورت همیشگی بنویسید.

Platinum Plasir Fountain Pens

خودنویس کلاسیک اسپورت کاوکو: مجموعه کلاسیک اسپورت کاوکو دارای بدنه ای هشت ضلعی هستند که بسیار مناسب برای استفاده افراد چپ دست و راست دست است. همچنین این مجموعه سرقلم های متفاوتی دارد که انتخاب را راحت می کند. سِپل هربرگر (سرمربی تیم فوتبال آلمان) ویژگیهای این خودنویس را ستایش کرده است. او به کمک یکی از قلم های کاوکو اسپورت بود که تاکتیکهای پیروزمندانه خود را بر کاغذ نوشت؛ تاکتیکهایی که تیم آلمان را برنده جام جهانی 1954 کرد.

Kaweco Classic Sport Fountain Pens

در این مقاله به معرفی تعدادی از قلم هایی که برای افراد چپ دست مناسب هستند را مورد برسی قرار داده است. امیدواریم که این مطالب به شما کمک بسیاری کرده باشد. شما می‌توانید کلیه لوازم تحریر مورد نیاز خودتان را از دفتردستک تهیه کنید. خرید اینترنتی لوازم التحریر در دفتردستک!