با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 89 تا

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

قطعا همه ما در زمان مدرسه، دانشگاه و یا در محل کار با یکسری اسناد و مدارک ضروری در ارتباط هستیم و مراقبت از این اسناد از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چرا که ممکن است در طول زمان به یکی از این مدارک احتیاج پیدا کنیم. کلیربوک یا کلر بوک که از لغت انگلیسی به نام Clear Book گرفته شده یک وسیله بسیار کاربردی برای نگهداری اسناد و مدارک مهم است. همه افراد به نوعی با مدارک و اسناد مختلف در ارتباط هستند پس محافظت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کلیربوک همانند یک آلبوم دارای تعدادی صفحات پلاستیکی است که برخی افراد برای بایگانی از آن استفاده می کنند همچنین به دلیل داشتن جلد محکم و سختی که دارد در گذر زمان دستخوش تغییر رنگ نمی شود و اسناد و مدارک را در برابر رطوبت، پاره شدن و یا تغییر رنگ در اثر تابش نور در امان نگه میدارد.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

با وجود انواع مختلف خودکار، انتخاب گزینه مناسب در واقع بسیار دشوارتر از آن است که به نظر می رسد! این انتخاب چیزی فراتر از گزینه ای تنها برای نوشتن است. علاوه بر خود خودکار شما همچنین باید در مورد اندازه سرقلم یا همان قطر نوشتاری، نوع جوهر و رنگ تصمیم بگیرید. این ویژگی ها می توانند به طور کلی تجربه نوشتن را با یک خودکار خاص متحول کنند. اگر به دنبال خودکار جدیدی هستید که متناسب با سبک نوشتاری و نیازهای شخصی شما باشد باید این نکات را در نظر بگیرید.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

روزنامه دیواری شامل یک صفحه مقوایی است که در مورد یک موضوع ویژه، گزارش هایی جمع آوری و روی آن نوشته می شود و هر فردی با توجه به خلاقیت هایی که دارد فضای روزنامه دیواری را زیباتر می کند و گاهی برای جلب توجه بیشتر از تصاویر مرتبط که از روزنامه ها و مجلات بریده شده و یا نقاشی در آن استفاده می شود. میتوان گفت روزنامه دیواری یک کار مطبوعاتی برای اطلاع رسانی گروه های اجتماعی مختلف است که معمولا بر روی دیوار و یا تابلوهای اعلانات در مدارس و دانشگاه ها نصب می شود. درست کردن روزنامه دیواری معمولا به صورت گروهی و با همفکری اعضاء صورت می گیرد. این موضوع در بین دانش آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که در طول ساخت روزنامه دیواری با مفهوم همکاری و همفکری و تفاهم آشنا می شوند.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

یک دایره رنگ ابتدایی از سه رنگ اصلی آبی، قرمز و زرد ساخته شده است و در ترکیب این رنگ های اصلی، هیچ رنگ دیگری استفاده نشده است. رنگهای ثانویه از ترکیب دو رنگ اولیه و یا اصلی با یک میزان مشخص ساخته می شوند. اگر به دایره رنگ ایتن توجه کنید متوجه می شوید که رنگ های سبز، بنفش و نارنجی جزء رنگ های ثانویه دسته بندی شده اند. یوهانس ایتن نقاش و تئوریسین اهل سوئیس بود که در سال 1888 متولد شد و سالیان زیادی در طول زندگی خود را به مطالعه بر روی رنگ ها پرداخت و مبتکر تئوری رنگ های گرم و سرد شد و در نهایت چرخه رنگ ایتن را بنیانگذاری کرد. طبق این دایره رنگ های ترکیبی از ترکیب رنگهای اولیه و ثانویه ساخته می شود و جایگاه قرار گیری آنها در چرخه رنگ دقیقا میان دو رنگ تشکیل دهنده آنها است.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

کودکان معمولاً در دوران پیش دبستانی با رنگها آشنا می شوند. توانایی شناسایی رنگ ها در مراحل رشد ذهنی کودک یک علامت و نقطه عطف محسوب می شود و اغلب بخشی از آمادگی برای دوران تحصیل است. شناخت رنگ ها و شناسایی نام رنگ ها قسمت مهمی از رشد کودک است. شناسایی رنگ ها به ایجاد ارتباط شناختی بین تصویر و کلمات در کودکان کمک می کند.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

در دنياي امروز مداد رنگي يك ابزار نقاشی و رنگ آمیزی محبوب در ميان كودكان است و كمتر کودکی است كه به اين وسيله علاقه اي نداشته باشد چرا كه دنياي كودكان جهاني سرشار از رنگ و خلاقیت است. اما اينكه چه مداد رنگي مناسب كودكان است سؤالي است كه ذهن همه والدين را به خود مشغول كرده است. پس با ما همراه شويد تا با بهترین مارک مداد رنگی برای کودکان آشنا شويد.

بايد بدانيد كه مداد رنگي ها از لحاظ كاربردي انواع متفاوتي دارند كه بسته به نياز فرزندتان بايد از ميان مجموعه های متنوع آنها را انتخاب كنيد. به طور كلي مدادرنگي ها يا به صورت حرفه اي و يا براي مصارف مبتدی تولید می شوند.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

رنگ گواش ترکیبی از رنگدانه های طبیعی یا مصنوعی، آب و صمغ عربی است که به عنوان ماده اتصال دهنده برای نگه داشتن رنگ عمل می کند. گواش همانند آبرنگ و آکریلیک تکنیکی است که حلال آن آب است. رنگی است با قدرت پوشانندگی بسیار بالا و یکپارچه، هچنین دارای قابلیت همپوشانی رنگها. اما محبوبیت تکنیک گواش به اندازه سایر موارد مانند آبرنگ یا آکریلیک نیست و بطور معمول یک تکنیک مکمل در کنار دیگر تکنیک ها در نقاشی است. گواش را اغلب با عنوان "آبرنگ مات" یا "رنگ پوستر" نیز می شناسند.

گواش و آبرنگ از مواد اولیه یکسانی ساخته شده اند ، اما میزان مواد بکار رفته و چگونگی ترکیب آنها در تولید هر کدام متفاوت است. بطور مثال آبرنگ حاوی رنگدانه هایی است که اندازه ذرات آن بسیار کم است، بنابراین رنگ می تواند به اندازه کافی نازک پخش شود تا تقریباً شفاف باشد. از طرف دیگر گواش ذرات بزرگتری دارد بنابراین بعد از خشک شدن سنگین تر، متراکم تر و مات به نظر می رسد.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

بهترین راه حلی که می توان از خشک شدن ماژیک های وایت برد جلوگیری کرد این موضوع است که در زمان خرید به مارک ماژیک خریداری شده توجه کنید. در حال حاضر ماژيک هاي موجود در بازار به علت تقلبي بودن و به کیفیت بسیار پایین انتخاب ها را خيلي سخت مي کند! پس در زمان خرید به مارک ماژیک توجه کنید چرا که ماژیک های معتبر نسبت حلال به جوهر بالاتری دارند و نسبت به ماژیک های تقلبی دیرتر خشک می شوند. شاید راه حل دیگری که می تواند از خشک شدن سریع ماژیک های وایت برد جلوگیری نماید، بسته بودن درپوش ماژیک است در زمانی که از آن استفاده نمی کنید.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

یکی از مهم ترین پارامترها جوهر نوشتاری ماژیک وایت برد است. جوهری مناسب است که در صورت باز ماندن درب ماژیک سریع خشک نشود و در هنگام نوشتن اثر پررنگ داشته باشد و در عین حال در زمان پاک شدن ردی از خود بر جای نگذارد. همچنین جوهر برخی از ماژیک ها بر پایه آب تهیه شده در نتیجه فاقد بو است و در اثر تماس با پارچه به راحتی قابل شست و شو می باشد.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi

مهم ترین ویژگی که در هنگام خرید ماژیک وایت برد باید به آن دقت شود، خشک نشدن ماژیک در هنگام باز ماندن درب آن در طولانی مدت است! ویژگی مهم دیگر در ماژیک های وایت برد جوهر پر رنگ آن است تا امکان مشاهده مطالب نوشته شده در فاصله دور نیز ممکن شود؛ اما در عین حال کیفیت این جوهر به گونه ای است که به راحتی از روی تخته وایت برد پاک شده و اثری از خود بر جای نگذارد تا به مرور صفحه سفید وایت برد از بین نرود. توجه داشته باشید علاوه بر ویژگی های فوق چنانچه جوهر ماژیک بر پایه آب تهیه شده باشد فاقد بو بوده که این یکی از اصول استاندارد به حساب می آید و برای سلامتی اهمیت بسزایی دارد همینطور اثر جوهر این نوع ماژیک بر روی دیگر سطوح به راحتی قابل شست و شو است.

ادامه مطلب
پست شده در مقاله به وسیله Neda Khosravi
تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 89 تا

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5