با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ویدئو پروژکتور

تنظیم جهت نزولی

   

3 آیتم

ویدئو پروژکتور

تنظیم جهت نزولی

   

3 آیتم

توضیحات:

ویدئو پروژکتور:

ویدئو پروژکتور یا دیتا پروژکتور دستگاهی است که سیگنال ویدئویی یا خروجی تصویری از کامپیوتر را دریافت می کند و تصویر دریافت شده را با استفاده از سیستم لنز بر روی پرده ای سفید یا نقره ای که از سقف آویزان شده یا بر روی دیوار و یا سه پایه نصب شده است نمایش می دهد. ویدئو پروژکتور برای ارائه دستورالعمل های آموزشی یا فیلم به طور گسترده ای در خانه ها، کلاس های درس، اتاق جلسات و سالن های اجتماعات استفاده می شود. ویدئو پروژکتورهای قديمي با تاباندن نور از طریق یک لنز شفاف کوچک تصویر ایجاد می کنند، اما برخی از انواع جدیدترین پروژکتورها می توانند با استفاده از لیزر تصویر را مستقیماً بر روی صفحه نمایش بتابانند.

استفاده از پروژکتورهايي كه برای مصارف خانگی توليد شده اند به تازگي رو به افزايش است. با اتصال یک کامپیوتر یا یک DVD یا یک پخش کننده Blu-ray به پورت HDMI می توان تصویری از یک فیلم را با کیفیت بالای HD از پروژکتور بر روی پرده نمایش یا دیوار سفید خانه پخش نمود.

کیفیت بالاي تصویر ارائه شده در کنار صفحه نمایش بزرگتر، مردم را ترغیب می کند که پروژکتور را جايگزين تلویزیون های خود کنند. پروژکتورها همچنین می توانند به تلویزیون و یا رسیورهای دیجیتال متصل شوند و کانال های تلویزیون را نمایش دهند. برای تماشای عادی و روزمره برنامه های تلویزیونی، به راحتی می توانید از یک پروژکتور استفاده کنید. تماشای برنامه های تلویزیوني توسط پروژكتور كه با تصویری بزرگتر و قيمت تمام شده پايين تري در دسترس قرار ميگيرد تجربه خوب و دلچسبي در مقايسه با تماشا از طريق تلويزيون هاي بزرگ محسوب مي شود!

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک ویدئو پروژکتورهای وی وی تک (Vivitek) و بنکیو (BenQ) که دستگاه های دیجیتال سبک و قابل حمل با کیفیت تصویر فوق العاده برای استفاده در کلاس ها، اتاق های جلسات هستند عرضه گردیده است که با مناسب ترین قیمت و اطمینان از سلامت فیزیکی کالا شما می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید تا در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت نمایید.