با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تونر دستگاه کپی

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

تونر دستگاه کپی

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

توضیحات:

تونر دستگاه کپی:

اولین نمونه صنعتی دستگاه فتوکپی در 22 اکتبر 1938 تولید شد، ولی بیش از 10 سال طول کشید تا وارد بازار شود. پس از ارائه انبود دستگاه فتوکپی به بازار این دستگاه باعث ایجاد تغییرات چشمگیری در محل کار شد.

امروزه دستگاه های فتوکپی در ادارات کوچک و بزرگ آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها و دفاتر فنی و حتی در منازل مورد استفاده می باشند.

دستگاه های فتوکپی توسط تونر و درام تصاویر را از مدرک ارائه شده بر روی کاغذ انتقال می دهند. تونر پودری است مشکی رنگ در محفظه ای استوانه ای شکل که در ایران به "درام" معروف است و در قلب دستگاه فتوکپی قرار دارد.

درگذشته ترکیبات تونرها شامل نمک، کربن و اکسید آهن بوده است اما امروزه برای بهتر شدن کیفیت کپی، کربن ذوب شده را با پلی استر آسیاب شده که نوعی پلاستیک است ترکیب می کنند. در واقع تونرها از پلاستیک و رنگدانه درست می شوند! ۸۵ تا ۹۵ درصد تونرها را پلاستیک تشکیل می دهد که بصورت پودر در بازار ارائه می شوند. هر چقدر دانه های این پودر ریزتر باشد کیفیت چاپ بهتر می شود.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک 4 مدل متنوع تونر از برند توشیبا (TOSHIBA) و با کیفیت بسیار بالا مناسب انواع مختلف دستگاه های کپی توشیبا عرضه شده است. تونرهایی که با کیفیت و استاندارد بالا باعث طولانی تر شدن عمر دستگاه کپی می شوند.