با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ساعت

تنظیم جهت نزولی

   

13 آیتم

ساعت

تنظیم جهت نزولی

   

13 آیتم

توضیحات:

ساعت:

ساعت یک زمان سنج است که در برخی از طرح ها می تواند قابل حمل باشد به عنوان یک زیورآلات در جیب و مچ دست و یا بصورت گردن بند استفاده شود. ساعت مچی به گونه ای طراحی شده است که دور مچ دست توسط بند ساعت بسته می شود. بند ساعت می تواند از جنس چرم، پلاستیک، رابر و یا نوعی از فلزات مانند استیل و یا حتی فلزات قیمتی مانند طلا تهیه شود.

ساعت ها لوازم جانبی هستند که کاربرد زیادی در زندگی انسان دارند. نگه داشتن زمان در برنامه ریزی روزانه تبدیل به یک رویکرد مثبت و فراگیر شده و امروزه بدون زمانبندی نمی توان کارها را به درستی به انجام رسانید.

بدنه ساعت ها با فلزات متنوع و رنگ های مختلف به بازار عرضه می شوند ولی عمدتاً از چند نوع ماده مشخص تشکیل شده اند: فولاد ضد زنگ، آلیاژهای فلزی ارزشمند، سرامیک. در اواخر قرن گذشته ساعت های مصرفی و پیرو مد هم به بازار عرضه شده که از پلاستیک ساخته شده اند. ولی بیشتر ساعت ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند!

شیشه ساعت ها ساخته شده از شیشه، پلاستیک، یاقوت سفید و یا کریستال است. این پوشش بسیار شفاف هم از صفحه ساعت محافظت می کند و هم به راحتی می توان صفحه ساعت را دید.

به طور کلی ساعت های دست ساز ساخته شده از فلزات گرانقیمت مانند طلا، پلاتین و موتور اتوماتیک یا کوارتز با کیفیت فوق العاده بالا تحت عنوان ساعت لوکس شناخته می شوند. این ساعت ها با قیمتی فراتر از ساعت های دیگر عرضه می گردند. ساعت های لوکس فراتر از عملکردشان متناسب با ظاهر اشخاص و موقعیت اجتماعی بخشی از هویت فرد به حساب آمده و نشان دهنده سبک زندگی افراد است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک گروه متنوعی از ساعت های مچی لوکس طرح مردانه از برند جهانی مونته گراپا (Montegrappa) عرضه گردیده است. ساعت هایی با مکانیزم کوارتز یا کرنوگراف و موتور سوئیسی. تنوع در طراحی، رنگ بدنه و بند ساعت مجموعه ای زیبنده و منحصربفرد را به نمایش می گذارد.